)

Google News: Mnozí vysocí státní úředníci nepodali majetková přiznání

[České noviny] - "Náměstci ministra obecně nemají povinnost podávat majetková přiznání," prohlásil například mluvčí ministerstva školství Marek Zeman. Server zjistil chybějící přiznání některých úředníků nejen v elektronickém registru ministerstva školství, ale i

Google News: Libhošť se po další venkovní výhře dostala na čelo tabulky

[Novojičínský deník] - O vyrovnání se pak postaral bývalý hráč Lichnova Marek Zeman a poločas tak skončil smírně 2:2. Ve druhé půli se hosté prosadili i potřetí, když domácí obrana nedokázala pokrýt hlavičkujícího hráče Kozlovic. Čtvrtým gólem pak hosté dovršili obrat v

Google News: Pacienti si na nadstandardy ve zdravotnictví zatím příliš nezvykli

[Český rozhlas] - Sádra je těžká, toto bylo o něco lepší. Kdyby to ale šlo znovu, tak bych si vybrala tu lehčí sádru,“ říká pacientka. Třeba v pražské vinohradské nemocnici si za oční čočku připlatily pouze desítky nemocných. Potvrzuje ředitel Marek Zeman: AudioStáhnout

Google News: Proměna ministerstva školství: přichází Dlouhého mluvčí

[Aktuálně.cz] - Naproti tomu opačnou cestu zvolil mluvčí prezidentského kandidáta Vladimíra Dlouhého Marek Zeman. Po ředitelce tiskového odboru Kateřině Savičové, která v pondělí rezignovala, končí také Hana Podubecká (ODS), ředitelka odboru řídícího Operační