News

(1 - 4 from 43
)

Google News: Bečan 13. v balvanih, Vidmarjeva 17. v težavnosti v Parizu

[STA] - Klemen Bečan in Maja Vidmar sta nastopa končala v polfinalu in se nista prebila v finale. Bečan je v polfinalu balvanov zasedel končno 13. mesto. Maja Vidmar pa se je s prvenstva poslovila s 17. mestom v težavnosti. Vidmarjeva je bila v kvalifikacijah

Google News: V Parizu še preostali trije slovenski polfinalni nastopi

[STA] - Bečan je v včerajšnjem polfinalu v balvanskem plezanju zasedel končno 13. mesto, Maja Vidmar pa je prvenstvo v polfinalu težavnosti sklenila na 17. mestu. Trije slovenski predstavniki pa so prvenstvo končali že v kvalifikacijah. Tina Šušteršič je v težavnosti

Google News: Za slovenskimi športnimi plezalci uspešni nastopi v Parizu

[STA] - Maja Vidmar v težavnosti in Klemen Bečan v balvanih sta se s 13. mestoma v kvalifikacijah uvrstila v petkov polfinale. Čeprav nista napredovala, sta se izkazala tudi Jernej Kruder in Tina Šušteršič. Selektor slovenske članske reprezentance Simon Margon

Google News: Danes še preostali slovenski nastopi na SP v Parizu

[STA] - Prvi dan tekmovanja sta si polfinale že priborila Maja Vidmar v težavnosti in Bečan v balvanih. V pariški dvorani Bercy bodo potekale tudi ženske kvalifikacije v balvanih, ki pa za Slovence ne bodo nastopile. Potem ko je najboljša slovenska športna plezalka