News

(1 - 4 from 8
)

Google News: 'Byl to zápas blbec,' pravil Huf po nečekané prohře

[Hradecký deník] - Jaroslav Kratochvíl, trenér FC Hradec Králové: „Vyšel nám vstup do zápasu, kdy po přihrávce Šnejdra otevřel skóre Sixta. Poté jsme nastřelili tyč, dvakrát ke vstřelení branky chyběly doslova centimetry a rozhodčí nám jeden gól neuznal.

Google News: Z ulic zmizely videopůjčovny, důvodů je hned několik

[denik.cz] - „Je to evoluční vývoj,“ soudí Plzeňan Jaroslav Kratochvíl. Z půjčovny, kam si chodil na Doubravce filmy půjčovat, je dnes nonstop. Podle něj videopůjčovny mohou fungovat, pokud jsou on-line. „Klasické kamenné už asi ne,“ doplňuje.

Google News: Krejčík: 'Remíza? Spravedlivé vyjádření poměru sil na hřišti'

[Hradecký deník] - Jaroslav Kratochvíl, trenér FC Hradec: „Domácí v průběhu zápasu dvakrát vedli, nám se podařilo vždy vyrovnat. V závěru za stavu 2:2 neproměnil soupeř vyloženou šanci az následné rychlé akce se nám podařilo vstřelit vítězný gól.

Google News: Frýdkův tým 'načepoval' Úpě na jejím hřišti desítku

[Hradecký deník] - Jaroslav Kratochvíl, trenér FC Hradec: „Hrál se kvalitní fotbal. První půle byla vyrovnaná bez výraznějších šancí. Druhý poločas byl přece jen napínavější. Nejprve Vágner nastřelil tyč, poté jsme se zásluhou střídajícího Sixty ujali vedení.