Gazeta in Yasni Exposé of Ened Mato

Visitors
(8544 since 08.05.2010)

Person-Info

153
Nickname: Ened Mato, Country: Albania, E-mail: enedmato (at) hotmail.com, Language: English
Ened Mato @ PASS, IPA, M&M, Eko-Movement,, Tirana

115 Images of Ened

Loading...
1 - 9 from 115
Ened Mato - Ened Mato
May 10  +
Ened Mato @ Tirana
June 11  +
Ened Mato @ Tirana
June 11  +
Ened Mato @ Tirana
June 11  +
Ened Mato @ Tirana
June 11  +
Ened Mato @ Tirana
June 11  +
Ened Mato @ Tirana
June 11  +
Ened Mato @ Tirana
June 11  +
Ened Mato @ Tirana
June 11  +

363 results for Ened Mato

harta - Free MP3 & WMA Download : :Free MP3 Music & WMA Downloads

2 Personen und 2.710 Namen zu harta: Albanian, Lajme, Video, Shqiptare, Albania, Radio, Falas, Kosova, Gazeta, ENED Mato, 98000, Platvorm, Bucuresti ...
1x
bassflava.com 2011-05-01  +  

Invalid URL: Gazeta Libertas Sociale

Ened Mato - Free people check with news, pictures & links - Yasni.com Gazeta Libertas Sociale, Traveling Fiesta. 26 Shk 2011. Ened Mato Email ...
1x
gazeta-libertas-sociale.bp6ps2dv5.cechire.com 2011-05-01  +  

Turizem shqiptar me cadra - Shqiperia

Turistë me çadra, udhëtarë me çanta ... Ata janë një grup ambientalistësh të pasionuar dhe Ened Mato, djali i gazetarit të njohur të emisioneve të ...
0x
shqiperia.com 2010-09-20  +  

Invalid URL: PRINT - GAZETA METROPOL - Online

9 Ened Mato 10 Silvana Xheka 11 Taulant Tusha 12 Gjergji Trola 13 Alketa Berzani 14 Dritan Subashi 15 Gjergji Gace 16 Astrit Alushi 17 Alban Bengasi ...
0x
gazetametropol.com 2010-07-19  +  

Lista e G99 për Tiranën Gazeta Start 2009-05-19

Kjo lëvizje do të paraqitet në zgjedhjet e 28 qershorit me 45 për ... Jetona Myteveli, Ols Abazi, Mentor Mosho, Ened Mato, Silvana Xheka, Taulant Tusha, Gjergji Trola, Alketa ...
0x
lajme.shqiperia.com 2010-05-25  +  

Gazeta LIBERTAS » Partitë kryesore: Lista e kandidatëve

Partitë kryesore: Lista e kandidatëve
Ened Mato @ Tirana
0x
gazetalibertas.com 2010-05-23  +  

Invalid URL: Revista MAPO - E përjavshme politike

Ata janë një grup ambientalistësh të pasionuar dhe Ened Mato, djali i gazetarit të njohur të emisioneve të mjedisit në TVSh, Xhemal Matos, është njëri prej tyre. ...
0x
revistamapo.com 2010-05-17  +  

Invalid URL: Grupimi politik G99

Zbardhet lista e emrave te grupimit G 99 të Erion Veliajt Lista e emrave të grupit nismëtar të lëvizjes politike të ish-drejtuesit të MJAFT-it. Çfarë ndodhi në mbledhjen e parë të këtij grupi, të mbajtur sekret dhe të zhvilluar më 27 dhjetor të vitit 2007 Shaban Sulçe Albania Ish-drejtuesi i MJAFT-it, Erion Veliaj, prej kohësh po lakohet se do të jetë kryetari i një partie apo një lëvizjeje të re politike. Madje, një gjë të tillë Veliaj nuk nguroi ta deklaronte edhe në intervistën e dhënë disa ditë më parë për gazetën “Albania”, por pa dhënë detaje të mëtejshme rreth emrave apo drejtuesve që do të përbënin këtë lëvizje. Pavarësisht këtij hezitimi, gazeta “Albania” ka mundur të sigurojë në mënyrë konfidenciale të dhëna që zbardhin emra, fakte dhe ide që zbulojnë formën dhe përmbajtjen e kësaj lëvizjeje. Një gjë e tillë është bërë e mundur falë burimeve të brendshme të kësaj lëvizjeje, të cilat kanë qenë prezente gjatë zhvillimit të mbledhjes së parë të grupit drejtues të quajtur G99, në ditët e fundit të vitit 2007. Mësohet se kjo lëvizje ka në përbërjen e saj rreth 80 anëtarë, ndërsa gazeta “Albania” zbardh sot emrat e 22 anëtarëve të parë të saj. Mbledhja sekret Ka qenë data 27 dhjetor e vitit të kaluar, kur drejtuesit e G-99 janë mbledhur për herë të parë dhe kanë diskutuar rreth pikënisjes, organizimit dhe ideve të kësaj lëvizjeje. Pjesëmarrës në këtë takim kanë qenë Erion Veliaj, Milva Ikonomi, Andrea Stefani, Mustafa Nano, Nora Malaj, Genci Majdeli, Lekë Sokoli, Enri Hide, Albana Fico, Selim Belortaja, Artur Kalanxhi, Daniel Borakaj, etj. Mbledhja është zhvilluar jashtë vëmendjes së publikut dhe medias dhe ka shërbyer si pikënisja e mbledhjeve të vazhdueshme të këtij grupi nismëtar. Gjatë vitit 2008, G99 ka zhvilluar edhe disa mbledhje të radhës, më e fundit ka qenë ajo e katër ditëve më parë. Kauza e përbashkët e shpallur në këtë mbledhje ka qenë: “S’kemi asgjë për të humbur, veç dinjitetin tonë që duhet të vëmë në vend”. Objektivi kryesor i kësaj lëvizjeje është deklaruar sigurimi i 10 vendeve në parlament në zgjedhjet e ardhshme elektorale në Shqipëri. Idetë Në diskutimet e pjesëmarrësve në mbledhjen e parë të G-99-s është folur me një mllef ndaj politikës së vjetër, ka patur një vetësiguri dhe vetëbesim ndaj suksesit, janë hedhur dhe diskutuar ide të ndryshme, megjithatë grupi drejtues i G99-s nuk ka patur ndonjë ide konkrete rreth organizimit strukturor të kësaj lëvizjeje. Anëtarët e grupit drejtues të G99-s më së shumti kanë folur për çështje filozofike dhe të përgjithshme, ku janë hasur fjali të tipit: “E vetmja vlerë e përbashkët është sulmi ndaj antivlerës”. “Asnjë prej nesh nuk mund të lejojë të jetojë në këtë realitet. Po shohim një paradë kllounësh që na tërheqin zvarrë dhe po na përdhunojnë vlerat dhe liritë”. “Ne jemi shpresa e fundit”, etj
Ened Mato @ Tirana
1x
arkivi.peshkupauje.com 2010-05-17  +  

Gazeta Panorama Online

Partia Socialiste nuk i depoziton listat brenda afatit ligjor në Komisionin Qendror të ... Elsa Tunaj. DURRES. Lufter Xhuveli. Enver Maloku. Zoje Meca. Refat Dervina. Perparim Zaimi ...
0x
panorama.com.al 2010-05-17  +  

PRINT - GAZETA METROPOL - Online

9 Ened Mato 10 Silvana Xheka 11 Taulant Tusha 12 Gjergji Trola 13 Alketa Berzani 14 Dritan Subashi 15 Gjergji Gace 16 Astrit Alushi 17 Alban Bengasi ...
0x
gazetametropol.com 2010-05-17  +  

Gazeta Panorama Online

Dy prej personazheve më të njohur të edicionit të dytë të "Big Brother" përfshihen në ... 9 Ened Mato. 10 Silvana Xheka. 11 Taulant Tusha. 12 Gjergji Trola. 13 ...
0x
panorama.com.al 2010-05-08  +  

GAZETA ALBANIA

Ethet e kandidimit, ish-kryeministrat dhe deputetët e PS-së që mbeten jashtë listave ... Luiza Xhuvani, Arben Malaj, Shpëtim Idrizi, Arben Isaraj, Besnik Dervishi, Eltar Deda, ...
0x
gazeta-albania.net 2010-05-08  +  

Gazeta Metropol

Deputetë të Partisë Demokratike të legjislaturës së fundit, por që kanë dhënë ... Genc Juka, Shkëlqim Ziri, Flori Bajramaj, Mehmet Hoxha, Baki Shehu, Safet Sulaj. ...
0x
gazetametropol.com 2010-05-08  +  

Invalid URL: Kandidatët, publikohen listat zyrtare | Gazeta Shqiptare

Deri në orët e vona të mbrëmjes vijuan mbledhjet e njëpasnjëshme të ... 5. Bujar Hoxha. 6. Miranda Haxhia. 7. Dhori Kule. 8. Edie Poni. Qarku i Lezhës. 1. Edi Paloka ...
1x
gazeta-shqiptare.org 2010-05-08  +  

Invalid URL: Gazeta Shqip

Partia Socialiste tejkaloi çdo limit dje në përpjekjen ... 5.Roland Celmeta. 6.Shezai Rokaj. 7.Luan Rama. 8.Idajet Xeka. 9.Matilda Merxhani. 10.Sokol Dervishaj ...
0x
gazeta-shqip.com 2010-05-08  +  

Rate now

(14)
 14 Ratings 
5 Stars (11)
4 Stars (3)
3 Stars (0)
2 Stars (0)
1 Star (0)

Your connection to Ened Mato

Me
Me
Ened Mato @ PASS, IPA, M&M, Eko-Movement,, Tirana
Ened

You don't have an Exposé on Yasni yet.

Important people: Today - Overview / Names: Today - Overview / People searches: Today - Overview
+1